| PRAVIDLÁ DISKUSIE

Na základe toho, že sa vyskytli otázky okolo diskutovania pod článkami, pridávame stručné “pravidlá hry”.

Rozhodne nie je našim úmyslom niekoho cenzurovať, avšak vzhľadom k tomu, že chceme na našom blogu udržať vysoký štandard príspevkov, sme nútení prijať isté obmedzenia. Prvým z nich – zrejme len dočasným – je to, že každý príspevok ide najprv administrátorovi na schválenie. Toto je podmienené “nábehom” našej stránky. Ak však príspevok neporušuje pravidlá, bude po prezretí moderátorom fóra zverejnený, bez ohľadu na politický obsah. To si však môže (v extrémnom prípade) vyžiadať aj 2-3 dni, za čo sa vopred ospravedlňujeme.

Stručne k spomínaným pravidlám: príspevky obsahujúce vulgarizmy budú okamžite zmazané. Takisto komentáre agresívne, obsahujúce osobné invektívy, či jednoducho nemajúce vzťah k obsahu pôvodného článku (“spamovanie”). Skutočne nechceme robiť z nášho blogu “odpadový kôš” plný vulgarity a trollingu, čím žiaľ značná časť internetových fór v dnešnej dobe oplýva.

Netreba azda ani pripomínať, že podobný osud postihne všetky príspevky, porušujúce zákony Slovenskej republiky (komentáre s rasistickým obsahom, propagujúce fašizmus alebo násilie voči skupine osôb, a podobne).

ADMIN

One response to “| PRAVIDLÁ DISKUSIE

  1. Miroslav Hazucha

    Vážená redakcia FS,
    touto cestou by som vás chcel požiadať, ak je to možné, aby sa odstránil bug (SW chyba), ktorá spočíva v tom, že sa počas písania príspevku (komentára) v texte objavujú údaje o diskutujúcom, ktoré zakývajú značnú časť napísaného textu. Takto dochádza k tomu, že je problém prečítať si selý napísaný text komentára a opraviť štylistické a gramatické chyby.
    Bolo by prínosom pridať možnosť komentár aj neskôrpo pridaní (napr. do 15 minút) opraviť, alebo ho celý vymazať bez časového obmedzenia.

    Vopred ďakujem za zlepšenie .

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s